Vytauto Kazlausko bitynas

Ūkininkai
Vytautas ir Vitalija Kazlauskai
Ūkio sektoriai
Medus
Edukacija

Produkcijos galima įsigyti susisiekus telefonu, e. paštu, per „Facebook“ paskyrą. Pristatome sutartu laiku į sutartą vietą, kartais siunčiame paštomatu. Prekiaujame mugėse (dažniausiai Kretingoje) ir šeštadieniais Gargždų turgelyje.

Kiti tipai
Šeimos ūkis,
Kretingos r. sav., Kūlupėnų sen., Tintelių k. 12

Apie ūkį

Medus, žiedadulkės, bičių duona, natūralaus bičių vaško rankų darbo žvakės, bičių pikis ir kiti bičių produktai.

Prieš keletą metų, turėdami laiko, stengdavomės padėti tėvelio bityne, ir kartu mokėmės. Vėliau gavome dovanų avilių su bitėmis bei pareigą jomis rūpintis jau vieni. Taip viskas ir prasidėjo.

Pradžioje savo bičių medumi pavaišindavome draugus, kaimynus, kolegas. Atsiradus daugiau produkcijos, teko galvoti, kur ją realizuoti bei užsiimti kitokių bičių produktų ruošimu.

Dabar galime pasiūlyti skirtingų metų laikų medaus, bičių duonos, žiedadulkių, natūralaus vaško žvakių. Kalėdų laikotarpiu ruošiame įvairius natūralių produktų dovanų rinkinius, kuriuos komplektuojame tiek savo nuožiūra, tiek individualiai pagal kiekvieno kliento poreikius.
Stengiamės nuolat tobulintis, dalyvaujame įvairiuose bitininkams skirtuose kursuose, mokymuose, renginiuose, kad galėtumėm sužinoti apie įvairias naujoves, jas pritaikyti savo veikloje. Bitininkaujame skirtingų tipų aviliuose, bandydami rasti tinkamiausią būdą.

Ypatingą dėmesį skiriame produkcijos kokybei ir siekiame sukurti nuolatinių mūsų bičių produktų naudotojų ratą. Esame lankstūs, stengiamės atsižvelgti į kiekvieno kliento poreikius, norus bei išpildyti lūkesčius.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-04