Fonas
Apie mus
Teritorinio bendradarbiavimo projektas

„Maistas, kurį galima valgyti“

Vietos veiklos grupė (VVG) „Pajūrio kraštas“ įgyvendina Teritorinio bendradarbiavimo projektą „Maistas, kurį galima valgyti“.

Projekto partneriai – 4 besiribojančios vietos veiklos grupės:

Mūsų tikslas – sukurti penkių partnerių neformalią partnerystės grupę, tampant bendra jungtimi tarp vietos augintojų, perdirbėjų ir vartotojų, skatinančia aukštesnės pridėtinės vertės ir geresnės kokybės produktų gaminimą ir trumpųjų maisto grandinių organizavimą kiekvieno projekto partnerio teritorijoje.

Grupės jungtis – 50 aukštos kokybės maisto produktus gaminančių ūkių interaktyvus žemėlapis „Ūkininkų birža“, apimantis penkis Vakarų Lietuvos rajonus: Klaipėdos, Kretingos, Šilutės, Šilalės bei Plungės. Tikimės, kad žemėlapis nuties tvirtus tiltus tarp ūkininkų ir vartotojų, kaimo ir miesto, padės visiems greičiau, patogiau orientuotis kokybiško, natūralaus maisto rinkoje ir bus abipusiai naudingas.

Kodėl tai darome? Mums rūpi Jūsų sveikata, aplinkos ir žemės ūkio gerovė, todėl siekiame skatinti ir populiarinti aukštos kokybės maisto produktų gamybą, kad ant Jūsų stalo kasdien būtų maistas, kurį galima valgyti.

Kviečiame aktyviai lankytis ir dalyvauti „Ūkininkų biržoje“.

Dėkojame, kad esate su mumis!

Visais klausimais dėl žemėlapio kreiptis: