Tyras ūkis

Ūkininkai
Tadas Mockus
Ūkio sektoriai
Daržovės
Ūkio tipas
Edukacija

Šeštadieniais prekiauju Klaipėdos „Akropolio“ ūkininkų turgelyje 8 -14 val., penktadieniais Palangoje, „RIMI“ vidiniame kieme 8 -14 val.), išvežioju po namus, siunčiu per paštomatą. Iš anksto prasinešus produktų galima įsigyti ir ūkyje.

Kiti tipai
Šeimos ūkis,
Klaipėdos r. sav. , Vėžaičių sen., Antkopčio k., Antkopčio g. 2

Apie ūkį

Javų ūkis ir gamyba: kvietiniai, ruginiai, avižiniai miltai, kvietiniai, ruginiai, avižiniai dribsniai, kanapių arbata, kanapių šalto spaudimo aliejus, rapsų šalto spaudimo aliejus.

Ūkis įkurtas 2007 metais ir visa produkcija nuo pat pradžių buvo sertifikuojama kaip ekologiška.

2018 metais buvo išsiplėsta iki 450 ha, 2020 metais, pradėjus perdirbimą, dirbamus plotus pradėjau mažinti, ir šiuo metu dirbu 180 ha. Grūdai kaip ekologiniai produktai parduodami vokiečiams, austrams ir net šveicarams. Produkciją verta pirkti todėl, kad ji ekologiška: griežtai draudžiama naudoti bet kokią chemiją – glifosatus. Produktai kaip miltai malami akmeninėm girnom, dribsniai gaminami labai lėtu traiškytuvu (jokio terminio apdirbimo), aliejus spaudžiamas šalto spaudimo presu ir yra visada šviežias (vieno spaudimo aliejus parduodamas per dvi savaites, tada spaudžiama nauja partija).

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-04