Šeimos bitės

Ūkininkai
Vaida Račkauskienė
Ūkio sektoriai
Medus
Edukacija

Edukacijos: medaus degustacija, pažintis su bitėmis, vaško žvakių gamyba.

Kiti tipai
Šeimos ūkis,
Produktų pristatymas

Bičių produktų galima įsigyti atvykus į bitininkystės ūkį „Šeimos bitės“. Galimas produktų pristatymas į namus.

Klaipėdos r. sav. , Dovilų sen., Dovilai, Skaidrioji g. 2

Apie ūkį

Medus, vaškas, bičių duona, žiedadulkės, pikis, bičių pienelis.

2010 m. „Šeimos bičių“ istorija prasidėjo kartu su mūsų – Vaidos ir Tomo Račkauskų – šeimos sukūrimu. Pirmasis „Šeimos bičių“ medus buvo išsuktas šeimos medaus mėnesiui, o dabar jau Jums, Jūsų šventėms ir kasdieniam stalui mes galime pasiūlyti medaus ir kitų bičių produktų.

Draugystę su bitėmis pradėjo Tomas, bet bitės tokios užburiančios, įtraukiančios, todėl nepastebimai į stebuklingą bičių pasaulį įsitraukė ir visa šeima.

Bites laikome Klaipėdos rajone, prie miško ir natūralių pievų. Keletą bičių šeimų turime prie namų, Doviluose, kad kasdien galėtume stebėti bites. Ypatingai smagu vaikams matyti, kaip bitės lanko žydinčius augalus, renka nektarą ir žiedadulkes.

Kasmet su nekantrumu laukiame pirmojo medaus, vėliau ragaujame ir degustuojame skirtingų skonių medų, kviečiame į edukacijas ir degustacijas draugus ir bičiulius. Sodyboje laukiami visi, norintys pažinti užburiantį bičių pasaulį, paragauti ir įsigyti bičių produktų, pasigaminti bičių vaško žvakę ar tiesiog smagiai praleisti laiką stebint bites.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-04