MR. Ūkis

Ūkininkai
Monika ir Raimondas Pareigiai
Ūkio sektoriai
Mėsa
Ūkio tipas
Produktų pristatymas

Pristatome jautieną į Kretingą, Klaipėdą, Palangą, Gargždus, Plungę bei aplinkinius miestelius.

Kretingos r. sav., Darbėnų sen., Genčų Medsėdžių k.

Apie ūkį

Auginame mėsinius, limuzinų veislės, galvijus, dirbame apie 300 ha. Esame jauni, veržlūs, energingi ir, svarbiausia, mylime savo darbą. Aš esu Monika, Vilniaus Gedimino technikos universitete įgijau pramonės inžinerijos specialybę, vyras Raimondas – Socialinių mokslų kolegijoje gavo finansininko diplomą. Dar mūsų komandoje yra Doris, Berno Zenenhundo veislės šuo. Tai geriausias draugas, guodėjas, mūsų džiaugsmas ir išdaigininkas.

Vyras ūkininkauja jau daugiau kaip 10 metų, augino javus. Kažkada sakiau, jei tekėsiu, tai tikrai ne už ūkininko. Tačiau gyvenimas mėgsta paradoksus – iš Vilniaus persikrausčiau į  vienkiemį – ramybės, džiaugsmo ir savęs atradimo oazę. Tapau ne tik ūkininko žmona, bet ir šeimos ūkio plėtotoja bei patarėja.

Abu esame gyvulių mylėtojai, tad nusprendėme, kad laikas javų ūkį pasukti į gyvulininkystę. Prieš septynerius metus pas mus atsirado keturios telyčaitės, šiandien auginame per 100 galvijų.

„Mr. Ūkis“ atsirado ir Jūsų dėka. Žmonės aplink vis klausinėjo, kada bus galima paragauti mūsų užaugintos jautienos. Ir štai – jau trečius metus ūkyje užauginta produkcija pasiekia Jus tiesiai iš mūsų rankų. Reiklūs, inovatyvūs klientai skatina mus tobulėti, judėti pirmyn, todėl nuolat domimės mėsos auginimo ir išpjaustymo technologijomis bei naujausiomis tendencijomis. Tad „Mr. Ūkis“ asortimente galima rasti įvairiausių steikų – nuo antrekoto iki „flat iron“. Laukiame Jūsų!

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-01