MB„Medaus magija“

Ūkininkai
Vilma Žygaitienė, Tomas Žygaitis
Ūkio sektoriai
Medus
Kiti tipai
Šeimos ūkis,
Produktų pristatymas

Produkcijos galima įsigyti atvažiavus pas mus, prieš tai pasiskambinus, taip pat užsisakyti mūsų interneto parduotuvėje . Produktų galima įsigyti didžiuosiuose Lietuvos miestuose „Hyper MAXIMA“ parduotuvėse esančiuose ūkininkų skyreliuose „Linkėjimai iš kaimo“.

Šilalės r. sav., Šilalės kaimiškoji sen., Vingininkų k., Lauryno Ivinskio g. 74

Apie ūkį

MB „Medaus magija“ įsikūrė 2017 m. Tais pačiais metais pradėjome ir bitininkauti, tačiau nuo pat veiklos pradžios orientavomės daugiau į medaus desertų gamybą.

Mūsų medaus desertai yra gaminami iš natūralaus lietuviško bičių medaus ir liofilizuotų uogų. Kadangi liofilizuotuose produktuose išlieka 99 proc. maistinių savybių, mes sugalvojome natūralų medų praturtinti įvairių uogų ir vaistažolių vitaminais bei mineralais taip sukurdami natūralios sudėties ir gardaus skonio naują medaus produktą. Taip pat turime pasiūlyti labai stilingas dovanų dėžutes – medaus desertų rinkinius.

Mūsų išskirtinumas – platus asortimentas, stilingos dovanų dėžutės, unikalus medaus desertų dizainas, kai į vieną stiklainį vertikaliai ir horizontaliai supilame kelias rūšis skirtingų rūšių bei spalvų medaus desertus, taip išgaudami netgi Lietuvos Trispalvę simbolizuojantį produktą „Tėvynė”, kuris yra klientų pramintas kaip „valgomas suvenyras”. Taip pat šis produktas Lietuviškų maisto produktų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ 2020 m. yra tapęs parodos laureatu bei įvertintas aukso medaliu.

Kviečiame atrasti medų iš naujo ir paragauti unikalių mūsų medaus desertų.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-01