MB „Sultė“

Ūkininkai
Danutė Norbutienė
Ūkio sektoriai
Uogos ir vaisiai
Kiti tipai
Kaimo verslas,
Produktų pristatymas

Vartotojas gali atvažiuoti į sulčių spaudyklą, gali užsisakyti per mūsų „Facebook“ paskyrą, ir mes pristatome.

Šilalės r. sav., Laukuvos sen., Laukuva, Taikos g. 22

Apie ūkį

Sulčių spaudyklą „Sultė” įkūrėme 2014 m. pačiame Laukuvos miestelio centre (Šilalės r.). Joje dirbantis darnus ir draugiškas kolektyvas pasiruošęs Jums padėti – išspausti sultis iš Jūsų atvežtų obuolių, kriaušių, aviečių, moliūgų, morkų, apelsinų, aronijų ar kitų vaisių bei daržovių.

Turime modernią sertifikuotą vokišką bei austrišką plovimo, smulkinimo, spaudimo, filtravimo, pasterizavimo bei išpilstymo įrangą, todėl išspaudžiame greitai (500 l/h) ir kokybiškai. Sultis, pakaitintas iki 800  – 820 C, galime išpilstyti į 3 ir 5 litrų sertifikuotus skaidrius arba metalizuotus „Bag in box“ maišelius su integruotu kraneliu bei pastatomus „Stand up Pouch“ 1,5; 3 ir 5 litrų maišelius, kuriems nereikia dėžutės. Jeigu neturite obuolių, mes galime pasiūlyti nusipirkti sulčių, pagamintų iš mūsų ar vietinių ūkininkų užaugintos produkcijos.

Sulčių spaudykla yra Nacionalinio maisto ūkio klasterio narė. Klasteris vienija lietuviškos produkcijos augintojus ir perdirbėjus, glaudžiai bendradarbiauja su mokslu.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-04