Jono Rabačiaus ekologinis bitininkystės ūkis

Ūkininkai
Dalia ir Jonas Rabačiai
Ūkio sektoriai
Medus
Ūkio tipas
Edukacija

Edukacija apie medų, bites ir jų produktų reikšmę sveikatai.

Kiti tipai
Šeimos ūkis,
Produktų pristatymas

iš anksto pasiskambinus produkcijos galima įsigyti ūkyje, užsisakant didesnį kiekį pristatome, siunčiame paštomatu ar kitaip susitarus. Prekiauja Tauragės turguje, Palangos ūkininkų turgelyje.

Šilalės r. sav., Šilalės kaimiškoji sen., Kreivių k. 7

Apie ūkį

Medus, žiedadulkės, bičių duona, bičių pikis, kiti bičių produktai, natūralaus bičių vaško rankų darbo žvakės, edukacijos.

Mūsų ūkis puoselėja ilgametes bitininkystės tradicijas: iš senelio išmokęs bitininkavimo įgūdžių, ir iš jo perėmęs ūkį, specialių žinių įgijęs mokymo įstaigoje, Jonas Rabačius bitininkauja jau daugiau kaip pusę amžiaus. Jam talkina žmona Dalia. Nuostabiame gamtos kampelyje, upės Akmenos slėnyje, kurį supa medžiais apaugę skardžiai, bitės gyvena ekologiškoje, švarioje aplinkoje. Turime 120 bičių šeimų. Mūsų ūkis ekologiško bitininkavimo tradicijas puoselėja jau 25 metus, kasmet atnaujinami ekologiško ūkininkavimo sertifikatai. Vartotojai seniai pamėgo aukštos kokybės mūsų ūkio produktus. Rengiame edukacijas, pasakojame apie bičių gyvenimą, medaus gamybą, bičių produktų reikšmę žmonių sveikatai, konsultuojame dėl bičių produktų vartojimo.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-01