Gėliūkis

Ūkininkai
Laimutė Sakalauskienė
Ūkio sektoriai
Daržovės
Edukacija

Edukacija – pažintis su gėlėmis, hidrolatų gamyba, gėlių labirintas.

Kiti tipai
Šeimos ūkis,
Produktų pristatymas

Ūkyje galima įsigyti daugiamečių gėlių sodinukų, kuriuos auginu ir dauginu pati. Auginamos gėlės skirtos floristikai, puokštėms (jurginai, bijūnai ir kitos daugiametės). Auginu gėles – vienmetes ir daugiametes, prieskonines žoleles, ir iš jų gaminu gėlių vandenį, kitaip vadinama hidrolatą. Iš užaugintų žolelių ruošiu arbatas, sirupus, smilkalus, pirties druskas, aliejines ištraukas skirtas kosmetikai, kūno priežiūrai, gaminu plaukų kaukes ir plaukų tonikus iš hidrolatų su eteriniais aliejais

Šilalės r .sav., Kaltinėnų sen., Rūtelių k., Dvaro g. 10

Apie ūkį

Visos gėlės, žolelės yra auginamos be jokios chemijos, tręšiamos tik pačių pagamintomis augalų ištraukomis ar arbatomis, organinėmis trąšomis.

Ūkyje yra mano sukurtas gėlių labirintas, kuriame rengiu edukacijas savęs pažinimui. Organizuoju hidrolatų gamybos edukacijas, susipažįstame su gėlėmis, jų savybėmis ir poveikiu žmogaus fiziniam ir dvasiniam pasauliui.

Pas mus galima atvažiuoti pabūti ramioje gėlių aplinkoje ir pasimėgauti ramybe, patiems pasivaikščioti po gėlynus ir labirintą.

Meilę gėlėms paveldėjau iš mamos. Kad ir kaip sunkiai mama dirbo, bet mūsų kieme visada buvo daug gėlių, jos žydėdavo nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Žmonėms reikia spalvų, reikia grožio, reikia švelnumo ir džiaugsmo, o gėlės visa tai ir gali suteikti. Mano ūkio mintis ir tikslas yra suteikti žmonėms džiaugsmo, ramybės ir su meile užaugintų augalų ar jų produktų. Į savo gėlynus pati einu su gera nuotaika ir džiaugsmu, ir tai įdedu į savo gėles ir jų produktus.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-01