Ekologinis – biodinaminis ūkis ,,Miško sodai”

Ūkininkai
Vaiva Jundulaitė
Ūkio sektoriai
Uogos ir vaisiai
Ūkio tipas
Produktų pristatymas

Mūsų pirkėjas gali atvykti į ūkį ir įsigyti produkciją tiesiai iš ūkio. Produktus galima užsisakyti parašius žinutę į el. paštą. Prekiaujame miesto šventėse ir mugėse.

Plungės r. sav., Platelių sen., Visvainių k., Miškų g. 5

Apie ūkį

Daržovės, žolininkystė, uogos ir perdirbti jų produktai, arbatos, prieskoniai, uogų ir žolynų milteliai, sirupai, uogienės.

Mūsų ūkis įsikūrė 2004 metais kaip ekologinis žolininkystės ūkis. Nuo  2014 metų ūkyje ūkininkaujame pagal biodinaminio ūkio standartą– tai padeda išsaugoti žemės derlingumą, užauginti išskirtinės kokybės ir skonio produktus. Augalai auginami iš nehibridinių sėklų, tad užauginame geros genetikos, kokybiškas daržoves.

Dabar ūkyje yra auginamos daržovės (agurkai, pomidorai, salotos, morkos, žirniai ir t.t.) prieskoniniai ir vaistiniai augalai, uogos (svarainiai, šermukšniai, aronijos, avietės, serbentai).

Ūkyje, kurį neoficialiai vadiname „Miško sodais“, dirbame dviese su vyru. Daug rankų darbo, nes auginamų augalų įvairovė labai didelė, vietovė kalnuota ir nelygi, apaugusi mišku, tad plėstis nėra kur, tenka draugiškai gyventi su gamta.
2018 m. ūkis tapo Lietuvos nacionalinio etapo „Baltiją tausojantis ūkininkas 2018″ nugalėtojais. 2022 m. ūkis gavo ,,Gerojo ūkininko ambasadoriaus vardą”.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-10-03