Buivydų EKO ūkis

Ūkininkai
Vidmantas Buivydas, Daiva Buivydienė, Julius Buivydas, Egidijus Buivydas
Ūkio sektoriai
Mėsa
Ūkio tipas
Edukacija

Edukacija apie ūkio veiklą, kaimo turizmas.

Kiti tipai
Kaimo verslas,
Šeimos ūkis,
Produktų pristatymas

Vartotojas pasiskambinęs ir susitaręs gali atvažiuoti į ūkį, antradieniais ir šeštadieniais užsakymus atvežame nurodytu adresu (Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Priekulėje, Drevernoje), kiekvieną šeštadienį prekiaujame ūkininkų turgelyje prie Klaipėdos „Akropolio“, kur galima atsiimti ir išankstinius užsakymus.

Klaipėdos r. sav., Dovilų sen., Medsėdžių k., Skardupės g. 9

Apie ūkį

Ekologinis mėsinių galvijų veislininkystės ūkis; aukščiausios kokybės ekologiška jautiena iš ūkio, spelta kviečiai, maistinės avižos, šilauogės.

Šeimos ūkis Klaipėdos rajone, Medsėdžių kaime įsikūrė 1992 metais. Nuo 2007 metų ūkyje auginami mėsiniai aubrakų veislės grynaveisliai galvijai. Šiuo metu ūkyje yra 130 karvių žindenių, su prieaugliu – 230 galvijų. Šeimos ūkiui  suteiktas A kategorijos veislinio ūkio statusas.

Ūkio tikslas – užauginti ir parduoti tiesiogiai vartotojams ekologiškus, aukštos kokybės sertifikuotus ūkio produktus: telyčaites ir buliukus veislei, galvijus mėsai, aukščiausios kokybės jautieną iš ūkio, spelta kviečius, maistines avižas, kvietrugius. Ūkyje yra nedidelis šilauogių sodas.

Ekologinis mėsinių galvijų veislininkystės ūkis priima lankytojų grupes (iš anksto užsiregistravus). Čia galima susipažinti su ūkio istorija, veikla. Ūkyje veikia kaimo turizmo sodyba „Buivydų Eko ūkis“, kuri yra Lietuvos kaimo turizmo asociacijos narė. 
​

Šeimos ūkis yra Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacijos narys.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-04