Vytauto Gliožerio naminių paukščių ūkis

Ūkininkai
Vytautas Gliožeris
Ūkio sektoriai
Mėsa
Kiti tipai
Šeimos ūkis,
Produktų pristatymas

Prekiaujame  šeštadieniais ūkininkų turguje prie „Akropolio“,  taip pat Naujajame turguje Klaipėdoje, ūkio produkcijos galima įsigyti Gargždų turguje, kioske „Užauginta Lietuvoje“, Klaipėdos senajame turguje, Palangos turguje. Galima užsisakyti ir įsigyti produktų tiesiogiai ūkyje.

Klaipėdos r. sav., Dauparų – Kvietinių sen., Gribžinių k., Žemaičių g. 4

Apie ūkį

Naminės vištienos mėsos produktai.

Gimtadienio proga tėvas, taip pat Vytautas, man padovanojo 50 viščiukų. Taip ir pradėjau – ūkininkauju nuo 2013 m. Pradžia buvo nelengva. Juk žalia mėsa, ne lašiniai, neduosi paragauti, kokia ji kokybiška ir skani. Visą laiką prekiavau prie „Akropolio“ ir ilgainiui susidarė nuolatinių pirkėjų ratas. Vištos auginamos be antibiotikų, lesinamos savo ūkyje ir savo rankomis užauginamais pašarais, kurių užtenka ilgam, tačiau reikia jų ir papildomai pirkti.

Naminės vištos auginamos dvigubai ilgiau nei didelėse pramoninėse fermose, todėl mėsos skonis labai skiriasi. Kartu su tėvu, kuris ūkininkauja šalia, augina kiaules, dirbame 80 ha plotą. Turiu nedidelę skerdyklą, kurioje išdarinėjame skerdieną, ir produktai paruošiami pardavimui. Ūkyje pagaminta produkcija atitinka principą „nuo lauko iki stalo“, mėsa yra kokybiška, visada šviežia.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-21