MB „Alkepa“

Ūkininkai
Agnė ir Raimondas Zabielos
Ūkio sektoriai
Uogos ir vaisiai
Kiti tipai
Kaimo verslas,
Šeimos ūkis,
Produktų pristatymas

„Gėrybės“ desertų rasite įvairiose kavinėse ir parduotuvėse – jų sąrašą pateikiame savo interneto svetainėje. Čia galite pasirinkti norimą miestą ir pamatyti, kur jame galite paragauti desertų prie kavos, o kur įsigyti „Gėrybių“ dėžutėmis sau ir draugui.

Klaipėdos r. sav., Sendvario sen., Slengių k., Vandens g. 8B

Apie ūkį

Mūsų veikla – „Gėrybės“ prekinio ženklo veganiškų ir sveikuoliškų desertų gamyba. Kuo ypatingi mūsų desertai? Jų sudėtyje nėra gyvūninės kilmės produktų, be laktozės, be kiaušinių, saldinti natūraliais saldikliais iš datulių, obuolių ir kokoso. Šiuos skanėstus gali drąsiai valgyti ir gliuteno netoleruojantys, pagaminta Lietuvos pajūryje, greitai užšaldyta, išsaugant ingredientų vertingąsias savybes.

Mūsų desertai savo konsistencija bei skoniu primena tradicinius desertus: sūrio pyragus, tortus, kelių kąsnių batonėlius ir tartaletes. Tarp „Gėrybės“ desertų nesunkiai rasite alternatyvas populiariausiems skanėstams, pavyzdžiui, „Tinginys“, „Tiramisu“ ar „Snickers“ batonėlis.

„Gėrybės“ prekės ženklas yra sukūręs 12 skirtingų desertų rūšių, kurie keliauja po visą Lietuvą, paragauti desertų galima užsukus į įvairias kavines, viešbučius arba net užsisakant internetu tiesiai į namus.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-01