Ekologinis Andriaus Petrausko mėsinių galvijų ūkis

Ūkininkai
Andrius Petrauskas
Ūkio sektoriai
Mėsa
Ūkio tipas
Kiti tipai
Šeimos ūkis,
Produktų pristatymas

Produkciją pristatome į namus. Maždaug kartą per mėnesį paruošiama partija mėsos vakuumo pakuotėse. Pirkėjai informuojami asmeniškai arba bendrai per ūkio „Facebook“ paskyrą apie planuojamą pristatymo datą. Pirkėjai atlieka preliminarias rezervacijas, nurodo pageidaujamą kiekį, mėsos rūšį, pristatymo adresą ir laiką.

Plungės r. sav., Kulių sen., Mažųjų Mostaičių k., Ąžuolų g.6

Apie ūkį

au trečioji Petrauskų karta ūkininkauja Mažųjų Mostaičių kaime. Jaučiame artimą ryšį su savo kraštu ir labai stengiamės jį tausoti bei puoselėti. Dėl šių priežasčių kartu su tėčiu jau gerą dešimtmetį ūkininkaujame ekologiškai. Kuriame tvarų, bet pažangų ūkį – geriausią įmanomą šeimos ūkio versiją.

Ūkis įsikūręs Ąžuolų gatvėje. Ąžuolas – stiprybės, išminties ir ilgaamžiškumo simbolis, todėl mūsų gatvėje ir laukuose kasmet vis daugiau augančių ąžuolų, kurie, tikimės, suteiks pavėsį ir užuovėją ne tik mūsų išpuoselėtiems galvijams, bet ir ateities Petrauskų kartoms, su ne ką mažesne aistra tęsiančioms mano, tėčio ir senelio pradėtus darbus.

Darbštumas, tvarka ir nuoseklumas yra mūsų stipriosios pusės. Ūkis ne kartą yra tapęs Plungės rajono „Metų ūkio“ konkurso laureatu. Ūkyje auginame limuzinų veislės mėsinius galvijus. Visi gyvūnai vasaros sezonu ganomi pievose, kuriomis ne kartą žavėjosi iš Šveicarijos atvykęs galvijų supirkėjas. Dauguma ūkio pievų vienoje vietoje, todėl ganyklų rotacija galvijams nekelia streso, greičiau tampa gerai pažįstama kasmetine ganymosi rutina. Galvijų auginimui naudojame tik įprastus pašarus – šieną ir vytintą šienainį, dėl ko galvijai auga pamažu ir išsaugo visišką natūralumą, kurio taip trūksta pramoninei produkcijai.

Mūsų užaugintą ir paruoštą jautieną ragauja daugybė draugų ir giminaičių, vaikus auginančių šeimų ir vyresnių žmonių, kadangi visi, kurie rado galimybę mus aplankyti, patys įsitikino, kad rasti labiau ekologišką produktą tiek fiziškai, tiek dvasiškai, tiesiog neįmanoma.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-01