Brožių virtuvė

Ūkininkai
Brožių kaimo bendruomenė (vadovė Vida Riaukienė)
Ūkio sektoriai
Daržovės
Edukacija

Edukacija – sveiko maisto degustacijos.

Kiti tipai
Kaimo verslas,
Produktų pristatymas

skanus, kaimiškas maistas įvairioms šventėms (atvežame, serviruojame, dekoruojame), dienos pietūs Gargždų turgelyje.

Ateityje kviesime atvykti pas mus paragauti mūsų virtuvės patiekalų, pagamintų iš vietos ūkininkų užaugintų daržovių, mėsos produktų, įsigyti natūralių įvairių rūšių sultinių, kaimiškų fasuotų daržovių, paruoštų gamintis namuose salotas, virtis skanias sriubas.

Klaipėdos r. sav. , Vėžaičių sen., Brožių k., Vėžaičių g. 26-7

Apie ūkį

Prieš 10 metų Brožių kaime (35 km nuo Klaipėdos) sukūrėme šiuolaikišką virtuvę, kuri dabar yra plačiai žinoma kaip geros kokybės maisto ir maitinimo paslaugų ženklas. Virtuvėje sukurta 14 darbo vietų. Brožių bendruomenė yra buvusi pripažinta viena versliausių bendruomenių Lietuvoje, yra gavusi ne vieną apdovanojimą už sėkmingai vykdomus projektus.

Ruošiame skanų, kaimišką maistą, panaudodami ir vietos ūkininkų užaugintus ekologiškus produktus. Esame įsirengę daržovių perdirbimo ir sultinio gamybos cechą, degustacijų patalpą. Planuojame vartotojams pateikti galutinę apdorotą žaliavą (sultinius, daržovių rinkinius salotoms, sriuboms ir kt. ), kad jie galėtų patys namuose pasigaminti produktus, išvengiant maisto švaistymo. Ateityje taip pat tikimės lauke įrengti kulinarinio žemaičių paveldo krosnį „Kuknę ant tako“.

Tikimės, kad Brožių virtuvės degustacijų centras taps sveiko, natūralaus, aplinką tausojančio maisto gamybos būdo pavyzdžiu, traukos centru.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-21