Adomo obuolys

Ūkininkai
Adomas Poškys
Ūkio sektoriai
Uogos ir vaisiai
Ūkio tipas
Kiti tipai
Šeimos ūkis,
Produktų pristatymas

galime atvežti patys, siunčiame Lietuvoje bei užsienyje. Kai prasideda obuolių sezonas, prekiaujame turguose: ūkininkų turgelyje prie Klaipėdos „Akropolio“ trečiadieniais ir šeštadieniais, Gargždų turguje šeštadieniais, Palangos bei Salantų turguose penktadieniais, Darbėnų turguje ketvirtadieniais.

Skuodo g. 14, Darbėnai, Kretingos r. sav., Lithuania

Apie ūkį

obuoliai, šviežios obuolių sultys, pasterizuotos obuolių sultys, obuolių traškučiai, džiovinti obuoliai, obuolių sūris, obuolių juostelės, obuolių zefyrai, obuolių sidro actas, medus, bičių duonelė, pikis, vaškas.

1992 metais Adomas ir Virginija Poškiai pradėjo kurti ūkį nuo 50 arų dovanotos žemės, kurioje pasodino aukštaūges obelis. Metams bėgant, sodas po truputį plėtėsi, keitėsi sodininkavimo technikos, o dovanų gavus du bičių avilius, ūkyje pradėta ir bitininkauti. Paaugę prie darbų prisidėjo sūnūs Donatas ir Alvydas. Dabar yra sodininkaujama 4,5 bei 1,7 ha soduose, ūkyje darniai dūzgia apie 60 bičių avilių. Kad visa tai klestėtų ir neštų gėrį, ūkio priežiūroje dalyvauja jau ir 6 Adomo bei Virginijos anūkai.

Visa ūkio gaminama produkcija yra natūrali, ribotų kiekių, auginama bei gaminama su meile, todėl žymiai gardesnė bei sveikesnė nei atitikmenys prekybos centruose.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-01